Повітряне опалення для котеджів Для котеджів, які відрізняються значною кубатурою, потрібні новітні системи обігріву. Використання дизельного або газового котла не завжди вважається доцільним справою, оскільки витрата палива виявиться підвищеним.

Краще для цих цілей використовувати спеціальну систему повітряного опалення яку можна купити экодом64.рф, відрізняється як потужністю, так і економічною витратою енергії.

По своїй структурі вона нагадує примусову систему вентиляції. Але в конструкцію вноситься система обігріву і повітряні фільтри. Обігрів проходить повітря найчастіше відбувається за допомогою вольфрамових обігрівальних спіралей, які при нормальному напрузі здатні розігріватися до 700 градусів Цельсія. Що важливо – буде використовуватися стандартна напруга 220 В і звичайні розетки. Протягувати додаткову електричну проводку і встановлювати розетки з посиленим захистом не доведеться, оскільки потужність всієї системи рідко перевищує показник 7-8 кВт.

Вольфрамові спіралі не доведеться міняти надто часто, оскільки вони будуть самоохлаждаться під впливом повітряного потоку, що нагнітається вентилятором. Більш дорогі версії повітряних систем опалення оснащуються безвідмовними тенами (трубчастими електронагрівачами), які мають знижену температуру нагріву (не більше 200 градусів Цельсія), що позитивним чином позначається на їх ресурсі експлуатації.

При запуску всієї системи відбувається і паралельна очищення повітря за допомогою спеціальних встановлених повітряних фільтрів, які потрібно періодично міняти. Все це гарантує постійний чисте повітря в закритих приміщеннях будинку. Більш того, систему на короткий проміжок часу можна зробити і відкритою – досить відкрити повітряну заслінку і всередину приміщень почне надходити повітря, збагачене киснем. Підмішування свіжого повітря виявиться гарантованим справою.

Повітряні системи опалення вважаються вкрай економічними системами опалення – вони здатні нагріти всі кімнати буквально за 40-50 хвилин. Це у вигідну сторону відрізняє їх від класичних газових котлів, яким потрібно до 24 годин для прогріву приміщень ідентичною кубатури. А сама повітряна система опалення протягом доби для підтримки заданої температури включається не більше 5-6 разів.