Як вибрати терасну дошку Напевно, кожен власник заміського будинку прагне облаштувати своє житло у відповідності з останніми тенденціями моди. Особливого ефекту присадибної території здатна надати терасна дошка.

Вона виконує не тільки декоративну функцію, але і дозволяє вирішити безліч практичних завдань.

Тераса є частиною ландшафту і продовженням житла. Сьогодні провідні виробники пропонують широкий асортимент терасових дощок.

Тому вибираючи терасу, слід враховувати такі фактори:

1. Матеріал, з якого вона зроблена. Сьогодні розрізняють терасові дошки з натурального дерева, полімерно-деревні. Якщо Ви віддаєте перевагу облаштовувати своє житло тільки натуральними матеріалами, тоді краще купити терасну дошку з дерева.

2. Колір терасної дошки вибирається виходячи з особливостей будинку. Якщо підібрати терасу дому не виходить, тоді слід вибрати дошку, яку згодом можна тонувати.

3. Зверніть увагу на профіль терасної дошки. Поверхня тераси може бути гладкою або рифленою. Дошки з рифленою поверхнею краще вибирати тоді, коли у дворі є басейн і терасу буде потрапляти вода.

4. Враховуйте показники твердості та зносостійкості терасної дошки. Особливою твердістю відрізняються дошки, виготовлені з Кумару, Іпе. Такий настил буде радувати свого власника тривалий час бездоганним зовнішнім виглядом і буде стійкий до грибків або гниття.

Враховуючи перераховані вище рекомендації, можна вибрати терасну дошку, яка ідеально поєднуватися з навколишнім ландшафтом і будинком, і буде володіти відмінними характеристиками міцності.