Заміський будинок Экставагантный заміський

Цей будинок для тих, хто віддає перевагу оригінальне. Характерна риса будівлі — вежа висотою, як і сам будинок, в два поверхи.

Будинок привабливий не тільки зовні. Він цікавий і своїм внутрішнім плануванням. З досить просторого передпокою можна увійти в переважну над усіма приміщеннями вітальню і обідній куточок з примикає до нього кухнею. На мансардному поверсі — три спальні. Додаткові елементи, що формують стиль будинку, - www.postroil.com і www.postroil.com, а також балкон з огорожею.


Заміський будинок
Характеристики

Конструкція і www.postroil.com: масивна кладка з пористого цегли з базовим шаром штукатурки.
Форма даху: напіввальмові, нахил 38°.
Гзбаритные розміри — 11,5x9,5 м.
Житлова площа: нижній поверх — 70,50 м2, мансардний поверх — 70,28 м2.
Приміщення: нижній поверх - вітальня + їдальня, кухня, гостьова, вітальня, робочий кабінет, туалет, тераса; мансардний поверх - www.postroil.com, дві дитячі, коридор, ванна, балкон, підвал.

Заміський будинок
«Бад Вильбель»

Цей будинок гарний у будь-якому відношенні — для нього характерні і порівняно низька ціна будівлі, і високі споживчі властивості.

Заміський будинок «Бад Вильбель» — втілення оригінального проекту, надає повну свободу дій www.postroil.com при облаштуванні житла.

Гардеробна, галерея і студія добре освітлені, стіни пофарбовані у світлі теплі тони. З кутового будинку, де розташована їдальня, відкривається прекрасний вид на терасу і сад. Ретельно продуманий www.postroil.com дозволяє створити комфортні умови проживання.

Заміський будинок
Характеристики будинку:
Житлова площа: нижнього поверху -88,84 м2, мансардного поверху -58,87 м2.
Облаштована площа мансардного поверху -71,98 м2.
Корисна площа підвального поверху -88,19 м2.

Варіанти планів

При необхідності забудовник може вибрати підходящий для себе варіант планування. Можна легко обладнати підвал під житло.

Проекти архітекторів Німеччини. За матеріалами журналу "ДІМ"