Якщо на дачі холодно Дача – таке місце, куди приїжджають відпочити, а заодно і попорпатися в землі. Природно, що будиночок, яким би чудовим він не був, не прогрівається довгий час.

Звичайно, якщо в будинку чудове централізоване опалення, то немає питань. Однак, в більшості випадків, відвідування дачі навесні супроводжується деяким промерзанням. Чудово, якщо в будинку піч-буржуйка, яка дуже швидко обігріє приміщення, але вона димить і вимагає підготовлених дров. Масляні радіатори дуже довго «наганяють» потрібну температуру. Буває, що і виїжджаєш з дачі, таки не дочекавшись тепла в будиночку.Встановлення спіралі на азбестову нитка.

Швидке тепло для дачного будиночка


Необхідно придбати компоненти, які зроблять роботу обігрівача ефективною і безпечною. Насамперед, це металевий корпус і ніхромова електро-спіраль. Її потужність може бути 1Квт. Також необхідні: азбестова нитка, термопредохранители і понизители напруги. Краще, якщо запобіжники будуть на 100* -140* 10А. Корпус краще зробити у вигляді коробки, відкриту зверху. Туди буде закладатися «начинка» майбутнього обігрівача. По всьому корпусу обігрівача потрібно обтягнути азбестову нитка. Відстань між перетяжками повинна становити не менше п'яти сантиметрів. Після цього, розкладається спіраль. Укладати її слід вдвічі, рівномірно закріплюючи її на перетяжках з азбестової нитки. Дуже важливо, щоб спіраль ніде не провисала, а була розкладена дуже рівномірно. Закінчення спіралі необхідно повністю витягнути, приблизно на три сантиметри. Це виключить нагрівання контактів.
Якщо все готове, то можна приступити до підключення запобіжника і понизителя напруги. За великим рахунком, спіраль може бути включена і безпосередньо. Вона буде дуже швидко нагріватися, але не перегорить. Але завжди слід думати про заходи безпеки. Підключення понизителя напруги, який може складатися з елементарних діодів, не тільки забезпечить функціонування спіралі, але і зробить її роботу більш довгостроковій. Є майстри, які обладнують такий обігрівач платами регуляторів напруги. Це не буде зайвим і лише зробить обігрівач більш безпечним. Коли всі з'єднання проведені послідовно, слід підключити прилад до мережі і перевірити його роботу на протязі 15-20 хвилин. Хочеться звернути особливу увагу на той факт, що нічого надзвичайно небезпечного в побудові такого обігрівача немає. Не станеться замикання, і не перегорять пробки. Обігрівач можна робити сміливо, але вміло.
Якщо на дачі холодно
Установка обігрівача в батарею.
Коли робота нового обігрівача перевірена, його можна встановити таким чином, щоб він не дуже кидався в очі. Це може бути металевий корпус батареї або інше затишне місце. До речі сказати, краще корпус робити з нержавіючої сталі, а ідеальним буде чавун. Цей матеріал дуже ефективний в області тепловіддачі, але в цьому випадку, для корпусу потрібні будуть спеціальні утримувачі або якась основа. Дуже важливо, щоб поруч не перебували легкозаймисті та вибухонебезпечні предмети. Крім того, при всій испытанности даного обігрівача, краще його відключати, якщо необхідно на довгий час вийти з дому. Як говоритися, тепло теплом, а береженого й Бог береже.