Відкатні ворота проти розпашних Багато власників заміських будинків і дач довго думають над тим, які ворота їм встановити на в'їзді в ділянку. Якщо раніше над цим питанням практично ніхто не замислювався, ставилися розпашні ворота, то зараз все більше людей схиляється в бік відкатних конструкцій.

Що, до речі, невипадково. Само собою, розпашні ворота це конструкція перевірена століттями, якщо вони нормально зроблені, прослужать вони довгий час і це без будь-якого догляду, але тут є одне але. Розпашні ворота, як і всі розсувні конструкції, віднімають дорогоцінну корисну площу. Якщо ворота відкриваються, наприклад, назовні, ставити перед ними авто стоїть тільки в тих випадках, коли воно не буде заганятися у двір, бо як ворота для цього потрібно відкрити, що не можна буде зробити через мешающейся машини. Така ж ситуація і у випадку з воротами, що відкриваються всередину ділянки. Так от, garantplaststroi.ru не мають такого істотного недоліку, до того ж вони в абсолютній більшості випадків оснащуються механізмом, що дозволяє здійснювати управління ними в автоматичному режимі, натискаючи кнопки на пульті.

Говорячи про відкатних воротах не можна не сказати, що вони на сьогоднішній день є порівняно новим способом облаштування в'їздів на територію. Саме тому вони досі при всіх своїх перевагах значно поступаються за популярністю стандартним навстіж конструкцій.

Як вже було сказано, відкатні ворота не займають багато місця. Крім того, такі конструкції виробляють мало шуму, вони мають прекрасну вітрову стійкість, а якщо взяти ворота, оснащені автоматичним механізмом, то вони ще й дуже зручні в управлінні.

Відкатні ворота використовуються при облаштуванні в'їздів самої різної довжини, їх можна поставити і на в'їзд довжиною в три метри і на в'їзд довжиною в п'ять метрів. Конструкція таких воріт складається з направляючих і полотна. Полотно їздить по напрямних, які також виступають і в ролі утримує конструкції. Що стосується конкретно полотна, то воно може бути як прозорим, так і глухим. Нерідко полотна таких воріт заповнюються куванням. Але це у випадку з приватними ділянками, а от щодо ворота, що встановлюються на в'їздах в промислові зони та інших подібні місцях, їх полотна в більшості випадків являють собою конструкції, обшиті металевими листами.

Вартість відкатних воріт порівнянна з вартістю розпашних, а переваг у них куди більше, що говорить про те, що на сьогоднішній день вони є кращим варіантом при необхідності облаштування в'їзду на ділянку.