Пристрій газону своїми руками Все частіше дачники і господарі приватних будинків виявляють бажання посадити власний газон. Так як він не тільки надає естетичний вигляд ділянки і піднімає настрій, але і робить позитивний вплив на ґрунт.

При влаштуванні зеленого килимка поруч з будинком, треба враховувати наступні моменти.

На www.standartpark-spb.ru можна вирішити завдання, поставлені перед вами. Для оформлення газону звичайна трава не підходить. Потрібні спеціальні сортові трави, які сприятливо переносять регулярну стрижку.

До того ж ці рослини повинні бути багаторічними, густими і пишними, що володіють насиченим відтінком. Часто газон розбивають не тільки для прикраси, але і для ходьби. Тому є ще одна важлива вимога. Він повинен добре витримувати механічні дії. Іншими словами, мати міцне коріння, великий опір до витоптування і добре відновлюватися після перенесених навантажень.

Пристрій газону своїми руками
Насіннєвий матеріал краще всього купувати тільки в спеціальних магазинах, так як інакше ризик купити підробку дуже високий. Вибирати треба перевірених виробників, які гарантують високу якість товару. Після придбання насіння можна готувати ділянку під посадку. Перше — це його очищення від сміття, каменів, чагарників та інших непотрібних речей.

Другий етап — це дренаж. Для його пристрою очищений ділянку під газон покривається щебенем. Потім зверху наноситься піщаний шар, а потім вже родючий грунт. Для розбивки гарного газону досить, щоб товщина ґрунту була близько 25 див. Насіння висаджують навесні або восени згідно з інструкцією, що додається до газону.