Фундамент гаража на палях Якщо у вас на дачній ділянці необхідно побудувати гараж, але земельна ділянка має нестійким грунтом або розташований під ухилом, то необхідно забезпечити майбутню споруду надійним фундаментом.

Даний цикл будівництва називають нульовим, і економити на ньому не варто, так як від цього залежить стійкість всієї конструкції гаража на протязі багатьох років: не важливо, як буде змінюватися грунт від сезону, який рельєф, і буде рухатися грунт, все це – не проблема, якщо використовувати несучі опори, заглиблені на 2 – 3 метри в землю. vintovyesvay.ru зараз користуються великим попитом, так як є надійним матеріалом, завдяки якому за збереження гаража можна не турбуватися.

Фундамент гаража на палях

Розглядаючи види фундаментів для гаража, найбільш оптимальним є пальовий. З його основних переваг виділяють: трудомістких робіт практично немає, що стосується і «технологічних перерв» (немає необхідності чекати близько місяця, поки схопиться подушка з бетону, що стосується іншого виду фундаменту), а також швидкий монтаж.

Варто замінити, що встановити палі можна і за один день, так як немає необхідності проводити складні роботи з землею – досить вкрутити палю в грунт, на подобі самореза. Так як земляні роботи практично не передбачаються, це «породжує» ще одне гідності пальового фундаменту – роботи з монтажу гаража можуть проводитися в будь-який час року, причому неважливо, які умови на вулиці. До того ж, якщо ви облаштовуєте гараж з сендвіч-панелей, то його без проблем можна прилаштувати до основного будинку.

Що краще: гвинтова або лопатева паля

З основних видів паль виділяють лопатеві і багато виткові. Вся навантаження перших припадає на лопать, яка розташовується ближче до кінця палі, коли многовитковой варіант рівномірно розподіляє навантаження по всій своїй конструкції.

Монтуючи палі лопатевого типу, необхідно дуже якісно проводити всі роботи, аж до геологічних досліджень ділянки, однак, не в усіх випадках це дає результат, так як велика ймовірність, що паля в процесі установки наткнеться на камінь або дерев'яний корінь. Здебільшого, для зміцнення лопатевих паль застосовується бетон. Саме із-за таких недоліків все більш перевага віддається многовитковым палям.

Суцільнолита многовитковая паля не зіпсується під час установки, до того ж, їй не потрібно бетонна заливка, тому, після того, як вони будуть монтовані в грунт, можна приступати до будівництва гаража. Якщо вибирати палі високої якості, то їм не страшні низькі температури, висока вологість і так далі, до того ж, вони легко витримують навантаження до 4.5 тон. За попередніми розрахунками, пальово-гвинтові елементи служать не менше 100 років.

Окремо варто згадати, що гвинтові палі покриваються шаром цинку, завдяки чому елементи не гниють і не піддаються впливу корозії. Як доповнення – ви купуєте якісний, не підроблений елемент, так як нанесення цинку доступно лише при високотехнологічному виробництві.