Кладка цегли Кожна сучасна людина знає про те, що цегла є одним з найпопулярніших будівельних матеріалів, на протязі тривалого періоду часу. Й тому є просте пояснення, адже у нього є такі якості, якими не можуть похвалитися багато інші будівельні матеріали.

Так, osnovnoy-element.com використовується при будівництві промислових будівель, будівель для офісів, торгівлі, приватних будинків і т. д. Саме з тієї причини, що цей матеріал володіє цілим рядом позитивних якостей, сьогодні при будівництві будинку багато вибирають саме – цегла. Але часом багатьох починає цікавити питання кладки цегли. У цій статті спробуємо розглянути дану ситуацію.

Як правило, кладка цегли складається з трьох етапів. Перший етап полягає в тому, що налагоджується розчин, після чого укладається цеглу на розчин. Що стосується другого етапу, то, як правило – це рух цегли вперед по розчину. І третій етап полягає в поджатии цегли.

Кладка цегли
Якщо говорити про товщині кладки, то як правило її прийнято визначати в цеглі. Якщо, наприклад, у поперечному перерізі кладки буде лягати цілий цегла, то товщина такої кладки складе «цегла».

Якщо ви вперше стикаєтеся з цією роботою, то головне в цій справі – не поспішати. У першу чергу, вам потрібно покласти цеглу на суху, представляючи тим самим, як взагалі це робиться. Після чого можете починати наносити розчин і укладати, пристукуючи при цьому цегла кулаком, або ручкою кельми. По мірі видавлювання розчину, його необхідно збирати і відправляти назад у відро.
Дотримуючись простих правил, ви зможете дуже швидко освоїти дану роботу.