Переваги черепиці та сайдинга в будівництві Історично покрівельні матеріали розвивалися за своєрідним колу - від соломи і дранки до шиферу і руберойду, потім до імітації черепиці з різних матеріалів і нарешті, знову до натуральної черепиці.

Цементно-піщана, керамічна, бітумна черепиця досить зносостійкий матеріал, який практично не старіє, а також стійкий до впливу УФ-променів, володіє хорошою опірністю до агресивного середовища і витримує великі навантаження у вигляді товщі снігу. Завдяки своїй тяжкості і невеликим розмірам окремо взятих елементів - черепичної покрівлі не страшні навіть урагани.

У спекотну погоду черепиця повільно нагрівається і остигає, що не дає утворюватися зайвої вологи під покрівлею. Безліч дрібних черепичних деталей разом утворюють важкий і надійний покрівельний настил, який поступово пристосовується до усадки будинку, перепадів температури і тиску потоків вітру.

Обробний сайдинг на будівельному ринку з'явився не так давно, але вже користується великою популярністю при зведенні та оздоблення приватних будинків.

До складу панелей сайдинга входить в основному полівінілхлорид. Добавки у вигляді барвників і пластифікатора також позитивно впливають на його характеристики. Завдяки своєму складу, даний матеріал володіє високим рівнем захисту від перепадів температур, негативному впливу активних сонячних променів і вологи.

Фасадні панелі не деформуються при різких перепадах атмосферного тиску, стійкі до корозії і руйнівному впливу вологи і не піддаються дії хімічних речовин, присутніх в атмосфері. Матеріал, з якого виготовляються сайдингові панелі не горючий, не токсичний і не горючий, що зводить до мінімуму можливість займання та виділення при цьому небезпечних для здоров'я компонентів.

Установку сайдинга можна проводити практично круглий рік. Він простий у використанні, не вимагає постійного догляду і періодичного фарбування.

Підтримувати його початковий зовнішній вигляд можна лише простий очищенням за допомогою розчиненого у воді миючого засобу.

Крім усього іншого, сайдинг морозостійкий, має стійкий, не піддається вигорання і псування колір, володіє тривалим терміном експлуатації, не схильний до деформації при усадці будинку, має доступну в порівнянні з іншими оздоблювальними матеріалами ціну, а також простий і легкий у монтажі. Дана продукція екологічно безпечна, не містить в своєму складі хімічних сполук, легка на вагу і має найширшу гаму колірних рішень.