Дізнайтеся все про найцікавіші новобудовах Москви У Москві і передмісті постійно зводиться величезна кількість новобудов. У рекламних проспектах ви можете побачити заклик купувати квартири в нових РК. Там говориться, упорядкованої території, гарною інфраструктурою, комфортабельному житло і так далі.

Тому потенційному покупцеві досить важко зробити вибір. Які ж новобудови є найцікавішими.

ЖК «Некрасівка»

Новий РК розташований в південно-східній частині міста в п'яти кілометрах від МКАДа. За планом забудови до складу комплексу входитимуть вісім будинків, а також об'єкти соціально сфери, серед яких є дитячі садки, поліклініки, школи, автостоянки і так далі. Освітні установи зводяться одночасно з житловими будинками, тому при заселенні діти відразу зможуть піти в школу або дитячий сад. На перших поверхах житлових будинків www.domus-finance.ru будуть розташовуватися торгові об'єкти та інші установи. Планується благоустрій території комплексу та її озеленення.

РК буде мати відмінну інфраструктуру. Поки ведеться будівництво, мешканці зможуть скористатися соціальними об'єктами сусідніх районів. Крім того, на території району знаходяться мальовничі ставки і озера. Тут ви зможете милуватися красою природи. Шлях на машині до найближчих торговельних центрів займе всього п'ять-десять хвилин.

ЖК «Олексіївська гай»

Ще одним цікавим об'єктом є РК «Олексіївська гай», він знаходиться в Балашисі, комплекс віддалений від МКАДа всього на п'ять кілометрів. Тут дуже тихо і спокійно, незважаючи на близькість до столиці. Тут відмінна екологія, поруч є великий зелений масив, в безпосередній близькості від РК знаходиться річка Пехорка, на березі якої ви зможете гуляти. Комплекс оточують будинки приватної забудови, а також лісопарки.

Тут є все необхідне для комфортного проживання. Планується будівництво п'ятнадцяти будинків з різною поверховістю. Серед них будуть як типові панельні будинки, так і цегляні, створені за індивідуальними проектами. Всі будинки відрізняються хорошими експлуатаційними характеристиками, планування квартир просторі. Згідно з планом забудови на території РК передбачені всі необхідні об'єкти інфраструктури. Крім того, інфраструктура навколишніх територій прекрасно розвинена.

Зайшовши на www.domus-finance.ru агентства нерухомості Domus-finance.ru ви зможете дізнатися більш детальну інформацію про цих та інших цікавих РК.