Сучасні фарби для стін У наш час нічого не стоїть на місці і в будівельній галузі фахівці постійно придумують щось нове. Все це робиться з тією метою, щоб будинки стали ще красивішими і індивідуальніше.

Сьогодні за допомогою фарбування стін можна домогтися різного виду їх поверхні. Однак перед тим, як приступити до роботи, потрібно обов'язково ознайомитися безпосередньо з самим матеріалом і з роботою щодо фарбування стін.

Фарбування стін по-новому

Слід знати, що сьогодні існує декоративне фарбування поверхонь. Така обробка стін істотно відрізняється від звичайної фарбування. Найголовніше при цьому добре підготувати стіни, що зможе зробити далеко не кожен.

Підготовка поверхні

На самому початку знадобиться захистити поверхні, які не планується фарбувати. Це можна зробити за допомогою поліетилену. Далі можна подумати про самої поверхні, яку доведеться вирівняти і для цього потрібно скористатися шпаклівкою і грунтовкою. Щоб виконати цю процедуру краще вибирати грунтовку з глибоким проникненням.

Зорові ефекти фарбування

Якщо є бажання зробити своє житло більш індивідуальним, то провести фарбування стін виявиться найбільш підходящим рішенням. Цілком можливо отримати деякі візуальні ефекти фарбування.

#10102; Можна зробити поверхня стін з перламутровим візуальним ефектом і шовковим блиском. Плюс цієї обробки в тому, що стіна буде змінювати свій колір при зміні природного освітлення.

#10103; Ще можна зробити поверхню, що імітує велюр або оксамит. За рахунок твердих фракцій у фарбі, фактура обробленої стіни отримає чудовий вигляд.

#10104; Якщо скористатися з акриловими фарбами бульбашками, то вийде створити візуалізацію гранітної поверхні.

#10105; Крім усього цього, спеціальні фарби з додаванням піску, черепашнику, мінеральних осколків і багато чого іншого, зроблять поверхні стін, які будуть нагадувати про морських пейзажах.

Сучасні фарби для стін
Сучасні фарби для стін

Поради щодо фарбування

Сьогодні існує велика кількість інструментів для фарбування стін, за допомогою яких можна отримати абсолютно різну фактуру поверхні.

Варто знати, що для кожного виду фарби потрібно застосовувати різний інструмент. Наприклад, для фарбування стіни з використанням трафарету знадобиться проводити роботу хутряним валиком і рельєфним шпателем. В принципі, якщо включити власну фантазію, то можливо отримати ексклюзивну фактуру на стінах.