Дерев'яні меблі У меблевому виробництві використовуються найрізноманітніші будівельні матеріали, які стають популярними, а потім мода на них йде, і незмінними залишаються лише дерев'яні вироби.

Більшість меблів з дерева збираються вручну, і якщо у вас немає часу або можливості цим займатися, ви завжди можете запросити home-master.net.ua, який якісно зробить складання меблів.

Дерев'яні меблі

Така популярність дерев'яних меблів пов'язана не тільки з естетичністю цього природного матеріалу, але і з тим, що його можна легко обробляти, завдяки чому на виробництвах відкриваються можливості для створення самих різних дизайнів і форм меблів. Крім цього, за рахунок натуральності дерева, вироби з нього виготовлені, здатні легко вписатися практично в будь-який інтер'єр, при цьому, створюють затишну та комфортну атмосферу.

Варто зазначити, що для того, щоб справити меблі, підійде не будь-який сорт деревини. Обумовлюється це характеристиками механічного плану, а саме щільністю і гнучкістю, і іншими властивостями.

Залежно від своєї щільності, деревина може бути м'якої, твердої і дуже твердою. З м'яких виділяють ялина, сосна, кедр, ялицю, ялівець, липу, осику і так далі. Обробляти такий матеріал простіше простого, але по довговічності такі меблі буде поступатися тим виробам, які виготовлені із твердих сортів. Щільними породами є модрина, береза, дуб, ясен та інші. Їх зносостійкість краще за інших. Найбільш складні в обробці пиломатеріали, отримані з білої акації, граба і самшити, але при цьому, вони є найбільш довговічними.

Одне з найбільш важливих властивостей будь-якого деревного матеріалу в тому, що він є природним кондиціонером, за рахунок чого, завдяки наявності в будинку дерев'яних меблів, повітря завжди буде оновлюватися, що забезпечить оптимальний рівень вологості в приміщенні.

Багатьом відомі лікувальні властивості деревини, тому з цього матеріалу колись виготовлялися різні обереги і амулети. Обумовлюється такий факт тим, що деревина здатна впливати на людську енергетику.

Є породи деревини, які віддають свою енергію, при цьому поліпшується самопочуття людини. Наприклад, береза здатна зняти стрес і поліпшити тонус, сосна – нейтралізувати роздратування і вилікувати захворювання, пов'язані з нервовою системою, дуб – зробить вас більш концентрованим і підвищить активність, яблуня – очистить організм і позбавить від шкідливих звичок, а кедр і зовсім славиться своїми дезінфікуючими властивостями.

Однак, є й інші породи, які не віддають, а забирають енергію, і рекомендується зовсім не застосовувати такі сорти в меблевому виробництві, адже це зіпсує домашню атмосферу.

Вибирати, якого кольору має бути меблі, необхідно, в першу чергу, відштовхуючись від власних бажань і від того, в якому дизайні виконаний будинок або квартира. Є невелика рекомендація – меблі світлих відтінків додасть приміщенню затишку, до того ж, ідеально вписується в дитячих кімнатах і спальнях. Червону меблі завжди краще підбирати для робочих кабінетів і передпокоїв, за рахунок якої збільшується активність. Стильна і благородна меблі з темної деревини більш краща для віталень.